Зразок пояснювальної записки

  Пояснювальна записка – документ, який пояснює причини будь-якого факту (відсутності на робочому місці, запізнення, порушення посадових обов’язків і так далі).

  Пояснювальну записку пишуть від руки, адресатом буде та особа, яка її зажадало. Також її можна набрати на комп’ютері, згідно з формою, яка прийнята в конкретній організації. Спосіб, яким повинна бути виконана записка, в законодавстві ніяк не закріплений, як і складання резюме, відповідно допускається використання і рукописного і машинописного варіантів.

   

  Директору ТОВ «Рябий пес»

  Нечипоренко Н.К.

  Завідувача господарством

  Пацятка Петра Прокіповича

  ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

  Про причини аварії при ремонті труб опалення

  При заміні труб опалення в приміщенні кімнати для гостей ТОВ «Рябий пес» по вул.Б.І.Антонича 00/00 у м.Львові, 05 березня 2015 року, в результаті викиду гарячої води сталося залиття підлоги і зрив дерев’яного паркету. В аварії, що сталася моєї провини як завідувача господарством немає, так як були дотримані всі передбачені технічною документацією запобіжні заходи.

  Аварія не викликала серйозних руйнувань, і її наслідки будуть усунені протягом п’яти робочих днів, починаючи з 06 березня 2015 р.

  05.03.2015 р.                                                                        П.П.Пацятко

   

  Якщо Вам знадобилася доповідна записка, то її можна знайти тут

  Немає комментарів

   Залишити відповідь

   Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.

   ×
   Рекомендуємо переглянути
   Доповідна записка – зразок 2019
   Як написати службову записку, зразок
   Зразок оголошення, як написати