Зразок доповідної записки

Доповідна записка – це інформаційно-довідковий документ, який містить виклад якогось питання, а також певні висновки і пропозиції.

Мета написання доповідної записки – інформувати керівництво про ситуацію, що склалася і спонукати до прийняття певного рішення.

У деяких випадках доповідна може носити просто інформаційний характер, тобто інформувати про виконання розпорядження, тимчасове або повне ході виконання робіт, завдань.

Даний документ може складатися як з власної ініціативи автора, так і за вказівкою керівництва.

Доповідна записка може бути внутрішньою або зовнішньою. Внутрішня складається на ім’я керівника структурного підрозділу або організації (у порядку прямого підпорядкування), зовнішня – на ім’я керівника вищестоящої інстанції.

Генеральному директору
ЗАТ “Доповідна”
____________________.

                                               Доповідна записка

                 про виявлення факту порушення техніки безпеки

      20.09.2012 року в 12-00 перебуваючи на робочому місці, в складі №3 по вул. Сирецькій, 4, вантажник Іванов А.В. порушуючи міри особистої безпеки не вимкнув двигун навантажувача, не поставив його на ручне гальмо та самовільно залишив робоче місце. Внаслідок чого навантажувач покотився пошкодивши ящики з________. Внаслідок пригоди підприємству завдано матеріальний збиток на 1000 грн.

      Подія підтверджена актом №____, який було складено в присутності начальника складу Сидорова О.А., старшого зміни Записка В.О. Поясненням Іванова А.В. та поясненням старшого зміни Записки В.О. Книга з підписом Іванова А.В. в підтвердженні того, що з ним проведено інструктаж по дотриманню мір особистої безпеки.

      На підставі викладеного,

Вважав би:

  1. Повністю покласти вину на Іванова А.В. з подальшим вирішення питання про перебування останнього на посаді вантажника ЗАТ “Доповідна”.
  2. Накласти штрафні санкції на Іванова А.В. на відшкодування завданих ним матеріальних збитків, згідно з розпорядженням компанії №__.

Інженер по техніці безпеки

ЗАТ “Доповідна”                                                                       Зразок І.І.

 

“ ” ________ 2012 року

1 Комментар

Залишити відповідь

Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.

3 × 1 =

×
Рекомендуємо переглянути
Як написати службову записку, зразок
Зразок оголошення, як написати
Зразок акту