Автобіографія для особової справи

Як написати автобіографію для особової справи

Автобіографія – це написаний особисто, розбірливим почерком документ з докладним описом головних етапів свого життя. Цей документ згодом стане частиною особової справи працівника. Пишеться він в довільній формі, від руки або ж надається текст, набраний на комп’ютері і роздрукований.
Автобіографія складається в певній послідовності і в цілому доповнює психологічну характеристику працівника. У ній по датах представлений життєвий шлях, а також особистісні якості людини.

Саме по відбитим тут відомостями щодо освіти, походження, попередньої зайнятості роботодавець може судити про те, чи підходить йому цей претендент чи ні. Крім цього в даному документі бажано відобразити факти громадської діяльності людини і хобі.

Розмір тексту автобіографії не повинен бути об’ємним, не більше двох сторінок друкованого тексту. Якщо ви вже правильно написали цей документ, зробіть завчасно кілька його копій на майбутнє в якості зразка.

Зразок автобіографії для особової картки

Я, Кукушкіна (Кнопкіна) Анжела Георгіївна, народилася 04 квітня 1987 року в м. Харкові. У 2004 році закінчила середню загальноосвітню школу № 28 м. Харкова і поступила до Харківського педагогічного університету. У 2009 році закінчила цей навчальний заклад за спеціальністю «Теоретична і прикладна лінгвістика».

У січні 2009 року вступила в шлюб і змінила прізвище Кнопкіна на Кукушкіна.

У зв’язку з народженням дитини протягом двох років після завершення навчання не працювала. Під час перебування у відпустці по догляду за дитиною в ЦОІЯ Мурга отримала додаткову освіту за спеціальністю «Переклад і перекладознавство» (іспанська, французька мови).

У жовтні 2012 року прийнята на роботу в ВАТ «ВД« Прагматик». Спочатку працювала секретарем-референтом, з квітня 2014 року по теперішній час працюю на посаді редактора.

Мій чоловік – Кукушкін Петро Васильович, 1986 року народження, працює інженером по КВП в ТОВ «Пластиковий будинок».

Дочка – Кукушкіна Поліна Вінтонівна, 2007 року народження, навчається в МОУ гімназії № 2 м. Харкова.

Проживаємо за адресою: м. Зарків, пр. Місячний, буд. 45, кв. 99.

Мати – Кнопкіна Ольга Геннадіївна, 1952 року народження, батько – Кнопкін Аркадій Максимович, 1950 року народження. В даний час мої батьки на пенсії. Проживають: м Красноярськ, пров. Мережки, д. 28Б.

11 червня 2014 р

Кувшінкіна В.А. Кувшінкіна

Немає комментарів

Залишити відповідь

Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.

seventeen − 7 =

×
Рекомендуємо переглянути
Как написать автобиографию, образец
Зразок заяви на прийом на роботу
Зразок заяви на звільнення