Автобіографія для особової справи

  Як написати автобіографію для особової справи

  Автобіографія – це написаний особисто, розбірливим почерком документ з докладним описом головних етапів свого життя. Цей документ згодом стане частиною особової справи працівника. Пишеться він в довільній формі, від руки або ж надається текст, набраний на комп’ютері і роздрукований.
  Автобіографія складається в певній послідовності і в цілому доповнює психологічну характеристику працівника. У ній по датах представлений життєвий шлях, а також особистісні якості людини.

  Саме по відбитим тут відомостями щодо освіти, походження, попередньої зайнятості роботодавець може судити про те, чи підходить йому цей претендент чи ні. Крім цього в даному документі бажано відобразити факти громадської діяльності людини і хобі.

  Розмір тексту автобіографії не повинен бути об’ємним, не більше двох сторінок друкованого тексту. Якщо ви вже правильно написали цей документ, зробіть завчасно кілька його копій на майбутнє в якості зразка.

  Зразок автобіографії для особової картки

  Я, Кукушкіна (Кнопкіна) Анжела Георгіївна, народилася 04 квітня 1987 року в м. Харкові. У 2004 році закінчила середню загальноосвітню школу № 28 м. Харкова і поступила до Харківського педагогічного університету. У 2009 році закінчила цей навчальний заклад за спеціальністю «Теоретична і прикладна лінгвістика».

  У січні 2009 року вступила в шлюб і змінила прізвище Кнопкіна на Кукушкіна.

  У зв’язку з народженням дитини протягом двох років після завершення навчання не працювала. Під час перебування у відпустці по догляду за дитиною в ЦОІЯ Мурга отримала додаткову освіту за спеціальністю «Переклад і перекладознавство» (іспанська, французька мови).

  У жовтні 2012 року прийнята на роботу в ВАТ «ВД« Прагматик». Спочатку працювала секретарем-референтом, з квітня 2014 року по теперішній час працюю на посаді редактора.

  Мій чоловік – Кукушкін Петро Васильович, 1986 року народження, працює інженером по КВП в ТОВ «Пластиковий будинок».

  Дочка – Кукушкіна Поліна Вінтонівна, 2007 року народження, навчається в МОУ гімназії № 2 м. Харкова.

  Проживаємо за адресою: м. Зарків, пр. Місячний, буд. 45, кв. 99.

  Мати – Кнопкіна Ольга Геннадіївна, 1952 року народження, батько – Кнопкін Аркадій Максимович, 1950 року народження. В даний час мої батьки на пенсії. Проживають: м Красноярськ, пров. Мережки, д. 28Б.

  11 червня 2014 р

  Кувшінкіна В.А. Кувшінкіна

  Немає комментарів

   Залишити відповідь

   Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.

   ×
   Рекомендуємо переглянути
   Автобіографія – зразок
   Как написать автобиографию, образец
   Зразок заяви на прийом на роботу