Коротка автобіографія для вступу в ВУЗ

  Як написати автобіографію школяра для вступу в ВУЗ

  Навчання у вищому навчальному закладі відіграє важливе значення в житті кожної людини, так як надає шанс створити зробити власне майбутнє успішним. Природно вступити до ВНЗ, а тим більше на бюджетну форму навчання досить важко, але все ж абсолютно реально, що правда доведеться докласти багато зусиль. Автобіографія студента являє собою опис тих життєвих моментів, які мають значення при вступі до вузу (успішність в школі; будь-які предмети; хобі тощо).

  Дана автобіографія пишеться від першої особи і довільній формі, причому вимог до стилю викладу немає. Головне, щоб всі думки були викладені максимально в доступній формі і грамотною мовою. В апріорі не повинні зустрічатися пропозиції, які є логічно неузгодженими. Оскільки такі пропозиції, очей професійно підготовленого людини визначає в одну мить.

  Мало хто замислюється над питанням про те, як пишеться автобіографія під час вступу до ВНЗ. Але ж цей свого роду документ може стати показовим при надходженні, адже він характеризує особистість абітурієнта, його прагнення до здобуття вищої освіти, а також його можливості і перспективи. Це не так просто викласти на невеликому листку паперу, адже про себе стільки хорошого хочеться сказати, але в такому питанні треба залишатися дипломатичним.

  Зразок автобіографії для вступу в ВУЗ

  Багато навчальні центри, які займаються підготовкою абітурієнтів до вступу, виділяють окремий курс з написання автобіографії для студентів. І ми сьогодні розглянемо те, як пишуться такі документи і як правильно підноситься подібна інформація.

  Заздалегідь варто подбати про те, щоб поцікавитися у приймальні комісії, в якій формі потрібно складати резюме. Якщо буде потрібно офіційна форма, а не літературна, то не бійтеся строго і чітко і викладати відомості про себе. Нехай така автобіографія буде схожа на звичайне резюме для влаштування на роботу. Зате вона буде відповідати всім вимогам і найбільш інформативно розповість про вас.

  Зразок автобіографії для вступу в ВУЗ

  Я, Васильєв Денис Михайлович, народився 16 вересня 1994 року в м. Києві.

  З 2001 по 2011 р навчався в загальноосвітній школі № 54 м. Києва, 11 класів якої закінчив з відзнакою.

  Протягом всього процесу навчання є відмінником навчання, маю відповідні грамоти. Щорічно беру участь в районних олімпіадах з більшості предметів, завойовую призові місця. У поточному році посів перше місце з географії, і був фіналістом. Особливо добре даються такі предмети, як фізика, хімія, біологія, математика.

  Захоплююся спортом – відвідую шкільну секцію з волейболу та бадмінтону, беру участь в шкільних та районних змаганнях. Так само займаю різні призові місця.

  Беру участь громадському житті школи. Перебуваю в комітеті з захисту і допомоги ветеранам. Разом зі своєю командою, він навесні і восени – очищаю двори від листя, взимку – чищу сніг. Я – товариська людина, проявляю різні лідерські здібності.

  Неодружений. Склад сім’ї: батько – Васильєв Михайло Вікторович, військовослужбовець; мати – Васильєва Ольга Леонідівна, домогосподарка. Місце проживання: м. Київ, ул. Лівобережна, 19,

  23.09. 2013р.

  Васильєв Васильєв Д.М.

   

  Немає комментарів

   Залишити відповідь

   Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.

   ×
   Рекомендуємо переглянути
   Автобіографія – зразок
   Как написать автобиографию, образец
   Зразок заяви на прийом на роботу