Заява на звільнення за власним бажанням – Зразок

  За загальним правилом, якщо працівник хоче звільнитися за власним бажанням, то він повинен попередити про це роботодавця в письмовій формі і написати заяву про звільнення за власним бажанням не пізніше ніж за два тижні.

  Заява на звільнення за власним бажанням може бути подано працівником свого роботодавця в будь-якій формі, в тому числі шляхом направлення його поштою. При звільненні за власним бажанням співробітник може направити заяву поштовим відправленням з повідомленням про вручення. Вимога про письмову форму заяви в цьому випадку буде дотримано. Документом, що підтверджує, що заяву прийнято, буде повідомлення про вручення з підписом представника роботодавця. Заява на звільнення можна віддрукувати на принтері персонального комп’ютера, а можна написати просто ручкою від руки. Тут найголовніше полягає в тому, щоб при звільненні за власним бажанням на заяві стояв особистий підпис працівника.

  Якщо співробітник знаходиться на випробувальному терміні, то повідомити роботодавця потрібно не менше ніж за три дні.

  Якщо звільняється керівник організації, то строк попередження становить не менше одного місяця.

  Такий же термін встановлений і в разі припинення трудового договору з ініціативи спортсмена, тренера, з якими укладено трудовий договір на строк більше чотирьох місяців. Термін попередження може перевищувати один місяць, якщо це передбачено трудовим договором.

  Працівники, зайняті на сезонних роботах, а також ті, які уклали договір на строк до двох місяців, зобов’язані повідомляти роботодавця не менше ніж за три календарні дні.

  Директору ВАТ «Нафтогаз»
  Іванову Олександру Віталійовичу
  від секретаря
  Петрової Тетяни Вадимівни

   

  Заява
  Прошу звільнити мене із займаної посади за власним бажанням
  з 21 березня 2014 року.

   

   

  Дата заяви «07» березня 2014 р

  Підпис __________________ Петрова Т.В.

  Немає комментарів

   Залишити відповідь

   Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.

   ×
   Рекомендуємо переглянути
   Автобіографія – зразок
   Как написать автобиографию, образец
   Зразок заяви на прийом на роботу