Автобіографія для військомату – скачати зразок

  Як написати автобіографію для військомату

  Написання автобіографії в військкомат – це складне питання, яким чомусь вчать не у всіх школах країни. Слід зазначити, що автобіографія необхідна як для призовників, так і для чоловіків і жінок, що йдуть на службу за контрактом. Більшість призовників досягли вісімнадцятиріччя не знають, а деякі вперше чують і задають собі питання: «Як мені написати автобіографію до військкомату правильно, щоб потрапити в хороші війська».

  У цій статті ти, призовник, знайдеш рекомендації, правила та зразок написання автобіографії в військкомат.

  Написання автобіографії в військкомат – правила і загальні рекомендації

  Існують певні загальні правила і вимоги для написання резюме і автобіографій, і автобіографія в військкомат не виняток.

  Зупинимося детальніше і визначимо порядок складання документа:

  • Хронологічна послідовність – вся інформація, яку ви викладаєте в автобіографії, повинна повідомлятися послідовно, тобто від вашого народження по теперішній час, наприклад, садок – школа – університет – робота.
  • Лаконічність викладу – не потрібно писати зайву інформацію, пам’ятайте, військкомат це те місце, де стислість сестра таланту. Коротко, але змістовно і доступно напишіть тільки найважливіші та значущі події, що відбуваються за час життя мають смислове навантаження.
  • Основна інформація – інформація, що характеризує вас як особистість: ПІБ, дата, місяць і рік і місце народження, відомості про батьків і родичів, місця навчання і роботи, додаткова важлива інформація, яка допоможе працівникам військкомату правильно розподілити вас.
  • Достовірність інформації – вся інформація, яку ви повідомляєте в бланку військкомату, повинна бути на 100% достовірною і чистою правдою! Спотворення інформації і неправдиві відомості неприпустимі в даному документі. Якщо є будь-яка інформація може зашкодити вашій репутації, то краще про неї промовчати.
  • Фізичний стан і здоров’я – запальні бланк автобіографії для військкомату варто особливу увагу приділити своєму фізичному стану (підтягування, віджимання, розряди по спорту, особисті досягнення), а також здоров’ю (захворювання і серйозні травми і удари, які потягли за собою тривале лікування).
  • Обсяг автобіографії – як зазначалося раніше, потрібно бути коротким, тому вимоги військкомату до обсягу автобіографія обмежені двома сторінками друкованого (рукописного) тексту.
  • Граматика – важливо щоб ваша автобіографія була написана без помилок. Якщо у вас проблеми з орфографією, то краще звернутися за допомогою до друзів або родичів. Якщо автобіографія складається від руки, то почерк повинен бути розбірливий і акуратний.

  Зразок автобіографії для військомату

  Я, Володимир Іванович Пупкін ,народився «15», вересня, 1993 року у місті Мухосранськ, маю громадянство України, національність – українець.

  У 2010 році закінчив ЗОШ №156, отримав свідоцтво про повну середню освіту.

  У 2015 році закінчив КНАУ, отримав вищу  освіту .

  З 2015 р. по 2017 р. проходив військову строкову службу у в/ч _________ на посаді «____________»

  З 2018 р. по ________ р. працював у ____________

  Склад сімї :

  Батько: Пупкін Іван Петрович

  Мати: Пупкіна Світлана Вікторівна.

  Сімя мешкає за адресою: _____________________________________

   

  Ні я, ні мої батьки до кримінальної відповідальності не притягувалися.

  «___»___________201_ р.

  (Підпис )__________

   

   

  Немає комментарів

   Залишити відповідь

   Ваш e-mail не будет опубликован. Все поля обязательны для заполнения.

   ×
   Рекомендуємо переглянути
   Автобіографія – зразок
   Как написать автобиографию, образец
   Зразок заяви на прийом на роботу